Lütfen Bekleyiniz.
info@berketurizm.com.tr +90 312 212 49 00
HUNKAR PALACE OTEL
OTEL TANITIM 
Tesisimizin Özellikleri

126 odalı Butik oteldir. 
Havuz başı ana restaurant ve plajda sahil restaurant vardır.
Baylar havuzunda aqua park bulunur.
Bayanlar havuzunda aqua park bulunmaz.
Çocuk oyun alanı vardır.
Otopark vardır.
Mini club vardır.
Mescit vardır.
Toplantı salonu vardır.
Alışveriş merkezi vardır.
Animasyon yoktur.
Bahçeli bir tesistir.
Sahile sıfırdır.
Sahil bay/bayan ayrı değildir.
Asansör yoktur.
Hünkar Palace Hotel, Luxü aramayan aile ortamında hizmet sunan bir tesistir.

Standart Odalarımız

Standart odalarımız pozisyonuna göre 2 kişilikten 6 kişiye kadar çıkabilen kapasiteye sahiptir. Tesisimiz birbirine paralel 3 binadan oluşmaktadır. Hizmete sunduğumuz odalarımızın balkonları karşılıklı olarak birbirine bakmaktadır. Bunun yanında doğrudan bahçeye bakan odalarımız da mevcuttur.

Standart odalarımız genişliğine göre farklılık arz edebilir. Tüm odalarımızda bir adet double yatak, pozisyonuna göre tekli yatak veya koltuk yataklar mevcuttur.
Misafirlerimizin daha rahat bir iç mekanda tatillerini geçirmelerini sağlamak amacı ile tüm odalarımız 2015 yılına hazırlanarak daha geniş ve ferah bir görünüme kavuşturulmuştur. Hünkar Palace Hotel  odaları tamamen yeniden dizayn edilmiş, yerler halı veya fayans kaplanmış, oda mobilyaları da değişmiştir. Yatak standartlarımız da yine oda pozisyonuna göre DOUBLE ( 140 x 190, 150 x 200 veya 180 x 200 ) standardına uyarlanarak daha geniş yataklar ilave edilmiştir.
Deniz Manzaralı Standart Odalarımız 
Misafirlerimizin daha rahat bir iç mekanda tatillerini geçirmelerini sağlamak amacı ile tüm odalarımız 2015 yılına hazırlanarak daha geniş ve ferah bir görünüme kavuşturulmuştur. Hünkar Palace Hotel  odaları tamamen yeniden dizayn edilmiş, yerler halı veya fayans kaplanmış, oda mobilyaları da değişmiştir. Yatak standartlarımız da yine oda pozisyonuna göre DOUBLE ( 140 x 190, 150 x 200 veya 180 x 200 ) standardına uyarlanarak daha geniş yataklar ilave edilmiştir. Siz rahat edesiniz diye


Aile  Odalarımız 

Tesisimizde toplam 46 adet aile odamız vardır. Rahatını ve konforunu sevenler için deniz manzaralı olmak üzere lüks dizayn edilmiştir.

NOT:
Tesisimiz yapı olarak 3 ana binadan oluşmaktadır. Her bina birbirine paralel olarak bulunur. Her bina zemin üstünde 3 kattan oluşmaktadır. TESİSİMİZDE ASANSÖR bulunmaz. Lütfen rezervasyonunuzu bu bilgiler ışığında yapmanızı ÖNEMLE RİCA EDERİZ. Tesisimiz HİÇBİR ŞEKİLDE LÜX olarak değerlendirilmemeli, diğer oteller le de kıyaslanmamalıdır. Tamamen kendine has bir yapısı olan Hünkar Palace en iyiyi en uygun fiyata vermenin gayreti içerisinde, orta bir tesis olduğunu bilmenizi İstirham ederiz. Yayınlanan tüm resim ve videolar tesisimize aittir. Tesisimizde 126 oda bulunmakta, her oda kendine has dizayna sahiptir. Örnek olarak sunulan resimler bu odalardan bazılarına ait olduğundan LÜTFEN tüm odaların aynı dizaynda olmadığını unutmayınız. Oda içerikleri ve bulunan müştemilat her daim aynbıdır. Yani TV, minibar, telefon, yatak kalitesi vs aynıdır. Ancak odaların büyüklüğü, halı döşemesi, mobilya aksamında odaya göre değişiklik arzedebilir. Lütfen bu hususları dikkate alınız

RESTAURANT
Alternatif Tatil denilince akla ilk gelen hususlardan biri doğal olarak yeme ve içme konsepti olmaktadır. Hünkar Palace de yöresel lezzetlerin, taze ve sıcak olarak bulabilirsiniz. Kuyruklarda sıra beklemekten boğulmadan, yemk bitti, yetişmedem derdi olmadan….Uzun kuyrukların olmadığı, saatlerce sıra beklemeden, gönlünüzce seçebileceğiniz menülerimizin tadına bakabilirsiniz.HERŞEY DAHİL sistemde açık büfe şeklinde yemeklerimiz servis edildiğinden dolayı, insanımız yemede tereddüt etmektedir. Elhamdülillah bizler bu konuda çok hassas davrandığımızı beyan etmek isteriz. Evimizde çoluğumuza çocuğumuza ne yediriyorsak , misafirlerimizin yiyecek ve içeceklerine de aynı hassasiyeti gösteriyoruz. Çünkü biz bu işin sadece maddi boyunu değil vebalini de düşünerek yapmaya çalışıyoruz. İçeceklerimizi de yine aynı hassasiyetle seçmeye gayret ediyoruz.
Açık büfe olarak sunulan içeceklerimiz, günün belli saatlerinde limit olmadan sunulmaktadır. Ancak çay ve kahve gibi sıcak içeceklerimizi devamlı bulma imkanınız mevcuttur.
Plajımızda oluşturduğumuz gözleme kulesi bu sene de yine faaliyete devam edecektir. Gün boyu misafirlerimize ücretsiz gözleme servisi yapılan bölümümüzün rağbetinin çok olmasından dolayı bu sene gözleme kulemizi 2 ye çıkarmış bulunmaktayız.
Özellikle helal sertifikası olan ürünleri kullandığımız gibi, bazı ürünlerde helal sertifikasını bulma imkanımız olmamaktadır. Bu gibi durumlarda da yine genel kanaat oluşturmuş ürünleri kullanmayı tercih etmekteyiz. Yani gönül rahatlığı ile İSRAF HARAMDIR bilinci ile hareket edilerek misafirlerimiz istedikleri şekilde yiyebilirler.
Burada bizlerin en çok üzerinde durduğu husus yemeklerimizin zayi olması, dökülmesi hususu olmaktadır. Bu konuda misafirlerimizin de hassas olduklarını bildiğimiz için gönlümüz rahat. Bu konudaki hassasiyetimiz inancımızdandır.

AKTİVİTELER 
HÜNKAR ALIŞVERİŞ MERKEZİ :   Hünkar Palace Hotel Alışveriş Merkezi yaklaşık 400 metrekarelik bir alandan oluşur. Market, hediyelik eşya, tekstil, oyuncak, plaj ürünleri, yöresel ürünler bölümlerimiz ile tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. 
HÜNKAR GECE EĞLENCELERİ :  Alternatif Tatilin Merkezi Hünkar Palace’de günboyu canlı animasyon gösterileri, havuz ve plaj oyunları, yarışmaların yanısıra, 2015 te ÇOK İDDİALI olarak hazırladığımız ÖZEL PROGRAMLAR ile geceler bir başka güzel olacak. Canlı Mini Club gösterilerinin yanısıra Ünlü Konukların Sahne alacağı sohbet ve söyleşi programları,Ünlü Grupların canlı sunumları,Ünlü Sanatçılarımızın dinletileri,
Karagöz, meddah, Türk Geeceleri ve daha birçok sürprizler sizleri bekliyor.
CANLI MÜZİK EĞLENCELERİ :  Akşam yemeği ile birlikte her akşam programlarımız klasik Müzik grubumuzun fasılları ile start verecektir. Ülkemizin her yöresinin en seçkin müzikleri eşliğinde havuz başında yemeklerinizi eğlenceli bir şekilde yiyebileceksiniz. Milli ve manevi değerlere riayet edilerek hazırladığımız müzik ve dinletilerimiz ile unutulmaz bir tatil sizi bekliyor.
 Alternatit Tatilin Merkezi Hünkar Palace de debdebe ve kuru gürültüden ziyade, anlamı olan, kendi öz benliğimize yakışır şekilde programlar tertip etmeye özen göstermekteyiz. Bu sebeple Sizleri, evlatlaımızı düşünerek oluşturduğumuz yaz geceleri eğlencelerini tavsiye ederiz.
MINICLUB  : Minik yavrularımız için de 3 yaş ve üzeri olarak bir tane geniş mekanda mini club hazırladık. Buna ilave olarak yine açık alan oyun park yerimiz de genişletilerek hizmete devam edecektir.Akşamları ise akşam yemeğinden sonra miniklere yönelik eğlencelerimiz dolu dizgin devam edecektir.
AÇIK ALAN SPOR ALANI : Yine açık bir alanda oluşturduğumuz jimnastik aletleri misafirlerimizin hizmetine sunulmuştur. Misafirlerimiz günün her saati 15 adet jimnastik aletinin bulunduğu açık alanda spor aktivitelerini yapabilmektedirler
HAMA SAUNA HİZMETLERİ : Tatilin en vazgeçilmez alanlarından biri de şüphesiz ki hamam ve sauna alanlarıdır. Alternatif Tatil Merkezi Hünkar Palace Hotel olarak, misafirlerimize en iyiyi, en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmak amacı ile Hamam bölümümüzü yeniden dizayn ederek daha farklı hizmetler vermeye müsait hale getirdik. Günün belli saatlerinde hanım kardeşlerimize, diğer zamanlarda da baylara hizmet veren Hamam sauna bölümümüzde, bu sene güzellik merkezi, dr balık bölümleri faaliyete geçmiştir. Artık misafirlerimiz tatilde hem cilt bakımlarını hem de sıhhat açısından son derece faydalı olan dr balık kürlerini de uygulayabileceklerdir. Buna ilaveten Hanımların havuz bölümünde de ayrıca mir masaj odası tertip ederek, hanımefendilerin gün boyu zaman sınırlaması olmadan masaj hizmeti almalarına imkan sağlıyoruz. Yüz bakımı tırnak bakımı ayak bakımı gibi bölümlerimiz de hizmette olacaktır.Bu konuda işinin ehli olan Uzakdoğulu personelimiz hizmet vermektedir.
TARİH VE DOĞAL MEKANLAR:  Bilindiği gibi SİDE Antik Şehri, 7000 yıllık tarihi ile, yüzyıllar boyu birçok uygarlığa hizmet etmiştir. Antalyanın tarihinde ve özellikle turizm tarihinde SİDE en başlarda yer almaktadır. Yıllardan beri avrupalıların mesken tuttuğu bu bölgemiz maalesef kendi insanımız tarafından bilinmemektedir. Türklere diğer otellerde yapılan ikinci sınıf muamelesi bir yana, birçok tesis maalesef İnancı vesilesi ile bapalı, mutassıp insanları tesislerine almakta tereddüt etmekte idiler. Hem tarihi zenginliği, hem de uzayıp giden ve Cleopatra sahilleri diye nam salmış şifalı kumsalların olduğu bölgemizden herkes  faydalanacaktır inşallah.Bunun yanında MANAVGAT Nehri bilindiği gibi ülkemizin en önde gelen nehirlerinden biridir. Suyunun kalitesi açısından da birçok projeye imza atmaktadır. MANAVGAT Şehrimizi ortadan ikiye bölen Nehir üzerinde tekne turları ile tatilinize renk katmanızı salık veririz. Yine Nehre populüterliğini veren ünlü MANAVGAT Şelalesi ise başlı başına görülmesi, yanında bir bardak çay içilmesi gereken yerlerden bir tanesidir.Kültür turları kapsamında yine çevremizde gidilecek, gezilecek o kadar çok yer vardır ki, inanın tatiliniz boyunca bitirmeniz bile mümkün olmayacaktır. Belleklerinizde yer edecek bir tatili ancak Hünkar Palace farkı ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Oymapınar Barajı, Köprülü Kanyon turları, Alarahan gezileri,Seleüka antik kent gezileri, rafting, parasailing, özel yat kiralama, tekne turları, tracking gibi onlarca hizmet alabileceksiniz.


Standart Oda

Tam Pansiyon 1.12.2015 - 31.03.2016
Çift Kişilik Odada Kişi Başı
Sorunuz
REZERVASYON YAPGenel Özellikler

Açık Yüzme Havuz
Ana Restaurant ( Açık )
Aqua Park
Çamaşır Hizmetleri (*)
Çocuk Havuzu
Kapalı Yüzme Havuz
Kuaför (*)
Kuru Temizleme (*)
Market (*)
Oda Servisi (*)
Otopark
Taksi (*)
Uyandırma Servisi
Ütü (*)

Aktivite ve Eğlence Özellikleri

Hamam
Sauna

Çocuk Aktiviteleri

Çocuk Havuz
Çocuk Oyun Alanları
Mini Club
Oyun Parkı

Oda Özellikleri

Duşakabin Banyo
Kuvet Banyo
Lcd TV
Merkezi Klima
Minibar (*)
Saç kurutma makinası
Telefon (*)

Havuz Özelikleri

Açık Havuz
Havlu
Minder
Şemsiye
Şezlong

Plaj Özellikleri

Kum Plaj

(*) Ücretli Hizmetler
Her Hakkı Saklıdır © Berke Turizm 2022