Lütfen Bekleyiniz.
info@berketurizm.com.tr +90 312 212 49 00
GRAND AKÇA OTEL

Konum
Alanya Gazipaşa havalimanına yalnızca 6 km uzaklıktadır. İstanbul, Ankara ve Avrupa’ dan direk, diğer Anadolu illerimizden ise aktarmalı uçuşların gerçekleştiği Alanya Gazipaşa Havalimanından otelimize ulaşım yalnızca 10 dk sürmektedir.

Tesis
6.500 m² alan üzerine kurulu otelimizde 1 premium, 49 deniz ve havuz manzaralı, 40 doğa manzaralı, 10 ekonomik oda olmak üzere toplam 100 odası bulunmaktadır. Denize 25 m² mesafede bulunan tesisimizin sahip olduğu plaj 'Mavi Bayraklı' dır. Her şey dahil sistemde hizmet veren tesisimiz, tamamen kumsal olan ve Akdeniz'in en güzel plajlarından birisi olan Selinus plajı ile sizlere hizmet vermektedir.

Oda
Tv, minibar, safe kasası, split klima, saç kurutma makinesi, balkon, direk telefon bulunmaktadır.

Oda Tipleri

Premium Oda:
Otelimizin 5. Katında bulunan odanın büyüklüğü 65 m2’dir. Tek bir oda olarak dizayn edilmiş bu odada bir oturma grubu, çift kişilik bir ranza ve 160 x 200 ebatlarında çift kişilik yatak bulunmaktadır. Yine bu odamızda, tv, minibar, safe kasası, klima, saç kurutma makinesi, direk telefon bulunmaktadır, ek yataksız 6 misafirimiz ağırlanabilmektedir.

Deniz ve havuz manzaralı oda:
Tesisimizin ön tarafında bulunan odadır, büyüklüğü 31,5 m2’dir. Deniz ve havuz manzarasına sahiptir. Bu odamızda bir adet 16 x 200 ebadında çift kişilik yatak, çift kişilik bir ranza ve bir adet tek kişilik yatak olabilen koltuk bulunmaktadır. Yine bu odamızda, tv, minibar, safe kasası, klima, saç kurutma makinesi, direk telefon bulunmaktadır. Bu odalarımızda ek yataksız 5 misafirimiz ağırlanabilmektedir.

Doğa manzaralı oda:
Tesisimizin dağ ve ormana bakan kuzey kısmında bulunan odalardır.
Büyüklüğü 27 m2’dir. Bu odamızda bir adet 16 x 200 ebadında çift kişilik yatak ve bir tek kişilik yatak olabilen koltuk bulunmaktadır. Yine bu odamızda, tv, minibar, safe kasası, klima, saç kurutma makinesi, direk telefon bulunmaktadır. Bu odalarımızda ek yataksız 3 misafirimiz ağırlanabilmektedir.

Ekonomik Oda:
Tesisimizin ön tarafında bulunan odalardır, büyüklüğü 26 m2’ dir. Deniz ve havuz manzarasına sahiptir. Bu odalarımızda bir adet 15 x 200 ebadında çift kişilik yatak, bir tek kişilik yatak olabilen koltuk bulunmaktadır. tv, minibar, safe kasası, klima, saç kurutma makinesi, direk telefon bulunmaktadır. Bu odalarımızda ek yataksız 3 misafirimiz ağırlanabilmektedir.

Aktivite ve eğlence
Animasyon, tavla, dama, çocuk parkı, turlar(ücretli) sauna (bay), araç kiralama(ücretli), internet wifi ücretsiz, su sporları (ücretli), masaj (ücretli) olarak hizmet vermektedir.

Çocuk
Animasyon, çocuk havuzu ve çocuk oyun parkı mevcuttur..

Havuz
Tesisimizde bay ve bayanlara ait olmak üzere toplam 2 adet havuz bulunmaktadır. Her iki havuzumuzda çocuklar için ayrılmış çocuk havuzu ve kaydırak mevcuttur. Bayanlar havuzu; 21 m uzunluğunda 11 m eninde toplam 231 m2 büyüklüğünde bir havuzdur. 15 m uzunluğunda bir adet büyük kaydırak mevcuttur. Baylar havuzu ise; otelimizin hemen önünde bulunan 18 m uzunluğunda 11 m genişliğinde toplam 198 m2 büyüklüğün de bir havuzdur. 14 m uzunluğunda bir kaydırak mevcuttur.

Sahil
Tesisimizde 3 km uzunluğunda bulunan Selinus plajına yalnız 25 metre mesafededir. Kum ve zaman zaman küçük çakıllardan oluşan plajımız Mavi bayraklı olup, Akdeniz’ in en eşsiz sahillerinden birisidir.

Ücretsiz Hizmetler
Animasyon, tavla, dama, çocuk parkı, sauna (bay), internet wifi bulunmaktadır.

Ücretli Hizmetler
Turlar, araç kiralama, su sporları, masaj bulunmaktadır.

Kategori
Plaj oteli, inanç oteli.

Herşey Dahil
Sabah kahvaltısı, geç kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği açık büfe olarak hizmet vermektedir. Snack saati, beş çayı ve ikramlar fiyata dahildir.

Alanya Gazipaşa havalimanına yalnızca 6 km uzaklıktadır. İstanbul, Ankara ve Avrupa’ dan direk, diğer Anadolu illerimizden ise aktarmalı uçuşların gerçekleştiği Alanya Gazipaşa Havalimanından otelimize ulaşım yalnızca 10 dk sürmektedir.Standart Oda

Yarım Pansiyon 28.11.2015 - 1.03.2016
Çift Kişilik Odada Kişi Başı
Sorunuz
REZERVASYON YAPGenel Özellikler

Açık Yüzme Havuz
Ana Restaurant ( Kapalı )
Çamaşır Hizmetleri (*)
Çocuk Havuzu
Doktor (*)
Kuaför (*)
Kuru Temizleme (*)
Market (*)
Masaj (*)
Oda Servisi (*)
Otopark
Taksi (*)
Uyandırma Servisi
Ütü (*)

Aktivite ve Eğlence Özellikleri

Animasyon
Canlı Eğlence
Sauna

Çocuk Aktiviteleri

Çocuk Havuz
Çocuk Oyun Alanları
Oyun Parkı

Oda Özellikleri

Duşakabin Banyo
Internet
Lcd TV
Merkezi Klima
Minibar
Saç kurutma makinası
Safe box
Telefon

Havuz Özelikleri

Açık Havuz
Havlu
Minder
Su Kaydırağı
Şemsiye
Şezlong

Plaj Özellikleri

Kum Plaj
Motorsuz Su Sporları

(*) Ücretli Hizmetler
Her Hakkı Saklıdır © Berke Turizm 2022